MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE KLASICKÁ MASÁŽ MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ  
O NÁSKONTAKTY CENÍK DÁRKOVÉ POUKAZY

KLASICKÁ MASÁŽ

MASÁŽE  Klasická masáž odstraňuje únavu, ztuhlost a bolestivost svalstva. Posiluje regeneraci organismu, napomáhá lepšímu prokrvení svalstva, zlepšuje činnost všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy.

Klasická masáž mechanicky odstraňuje zrohovatělé buňky pokožky, tím uvolňuje potní a mazové žlázy a tak podporuje regulační a ochranné pochody zajišťující odolnost povrchu těla proti vnějším vlivům. Prokrvením kůže a podkoží zlepšuje zásobování těchto tkání živinami a kyslíkem, čímž zpomaluje vznik příznaků stárnutí. Podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoků a usnadňuje srdeční činnost.Tato procedura se uplatňuje zejména při onemocnění pohybového aparátu (např. k utišení bolesti), je doplňkem léčby tam, kde je nutné uvolnit ztuhlé svaly. Masáž celého těla je jak po stránce rehabilitační, tak i relaxační mnohem příjemnější a užitečnější než částečná masáž.

VITALITY - MASÁŽE PRO ŽENYMASÁŽE

MASÁŽE  doba: 60 minut
MASÁŽE  cena: 1 000 Kč
Copyright © 2010 Vitality - masáže pro ženy, Romana Krajícová, Soukenická 58, Písek     |    GSM: 777 673 243    |    email: info@masazevitality.cz